Генератор інверторний бензиновий EnerS GP I330F 1Ф номінал 3кВт
Надійний якісний електричний генератор на бензиновому двигуні.
Просте та бюджетне рішення для забезпечення живлення напругою 220В при аварійних відключеннях побутової мережі або у польових умовах. Номінальна потужність генератора становить 3 кВт (пікова - до 3,3 кВт) , чого достатньо для забезпечення роботи необхідного обладнання, у приватному будинку або торгівельній точці, такого як освітлення, комп'ютерне та касове обладнання, насоси опалювальних котлів і тому подібне.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Стационарная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная сила тока | 8.3 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Максимальная мощность | 3.3 кВт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 149 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.45 л |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Мощность двигателя | 22 л. с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 560 мм |
| Высота | 516 мм |
| Ширина | 366 мм |
| Вес | 22 кг |
Информация для заказа
- Цена: 20 972 ₴



