ALPHA2 - циркуляційний насос, призначений для систем опалення та кондиціонування. AUTOADAPT постійно адаптує насос до вимог системи для оптимального комфорту, низького енергоспоживання та простого введення в експлуатацію.
Підходить для
Опалення – Комерційні будівлі
Побутове опалення
Опалення - промисловість
ALPHA2 забезпечує підвищений комфорт та ефективність
Якщо ви стурбовані надійністю, циркуляційний насос ALPHA2 з консервованим ротором забезпечує надійність в невеликих побутових циркуляційних насосах до нових висот. Навіть у системах, де експлуатаційне середовище є проблемою, ALPHA2 забезпечить довгострокову безперебійну роботу зі зниженим ризиком блокування. Незважаючи на невеликі розміри, ALPHA2 є найсуворішим побутовим циркуляційним насосом та ідеально підходить для побутових будівель.
Система ALPHA2 забезпечує легке гідравлічне балансування за допомогою програми ALPHA READER та GO BALANCE, зменшення рівня блокування та підвищення енергоефективності у своєму класі. AUTOADAPT автоматично налаштовує насос відповідно до вимог системи для забезпечення оптимального комфорту та низького енергоспоживання. Це доповнює надійний насос, що забезпечує неперевершену енергоефективність та просту установку, яка задовольняє як ваші потреби опалення, так і більшість ваших потреб у кондиціонуванні повітря.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Дания |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Для системы отопления |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 8 м |
| Пропускная способность | 3.95 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 108 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 21 334 ₴



