ALPHA1
Підходить для
Опалення – Комерційні будівлі
Побутове опалення
Опалення - промисловість
ALPHA1 - циркуляційний насос, призначений для систем опалення. Насос має режим контролю перепаду тиску та режим постійної кривої. Ідеальний вибір для базових функціональних потреб.
ALPHA1 для максимальної надійності при доступній вартості
ALPHA1 - це надійний і високоефективний циркуляційний насос з мокрим ротором від Grundfos, який пропонує основні функціональні можливості. Ідеально підходить для нових установок, ALPHA1 також є ідеальним вибором для заміни старих, неефективних циркуляційних насосів для опалення.
Розроблений для забезпечення максимальної надійності протягом тривалого терміну служби, насос ALPHA1 має вбудований контроль перепаду тиску та має міцні керамічні підшипники та вал, а також корозійно-стійкі деталі з нержавіючої сталі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Дания |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Для системы отопления |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 8 м |
| Пропускная способность | 4 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 108 мм |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 130 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 18 951 ₴



