ALPHA3
Підходить для
Опалення – Комерційні будівлі
Побутове опалення
Опалення - промисловість
ALPHA3 — це циркуляційний насос, розроблений для систем опалення, повністю контролюється за допомогою програми Grundfos GO Remote, яка дозволяє легко гідравлічно балансувати системи радіаторів і теплої підлоги.
ALPHA3 з вбудованим Bluetooth-з'єднанням
З високоефективним циркуляційним насосом ALPHA3 вам ніколи не було швидше чи простіше експлуатувати насос у побутових системах опалення. ALPHA3 повністю керується за допомогою смарт-пристрою, використовуючи інтегрований зв'язок Bluetooth. З моменту встановлення та підключення циркуляційного насоса робота насоса, включаючи майстра налаштувань, доступна у програмі GO REMOTE. Налаштування та контроль насоса простіші, ніж будь-коли, і ви отримуєте розумнішу і більш оптимальну роботу. ALPHA3 також має вбудований функціонал для легкого гідравлічного балансування на основі витрати за допомогою програми Grundfos GO BALANCE.
Grundfos GO REMOTE - це наша легка у використанні платформа для дистанційного керування продуктом, вибору та інформації. Вона пропонує вам швидке та інтуїтивне керування всіма характеристиками насоса для підключених насосів, таких як ALPHA3. А також надає вам прямий доступ до наших онлайн інструментів, економлячи цінний час на звіт і збір даних.
Крім того, ви можете збалансувати всю систему опалення за допомогою програми GO BALANCE з розрахунками витрати, необхідної для вашого радіатора та системи опалення підлоги в режимі реального часу. Покрокова інструкція допоможе вам провести весь процес гідравлічного балансування всіх радіаторів і зон підлоги в приміщенні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Дания |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Для системы отопления |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 6.2 м |
| Пропускная способность | 3.4 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 34 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 108 мм |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 180 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 22 433 ₴



