ALPHA SOLAR
Підходить для
Побутове опалення
ALPHA SOLAR — це циркуляційний насос, призначений для теплових геліосистем. Він має три режими постійних кривих, а швидкість також можна контролювати за допомогою низьковольтного ШІМ-сигналу від сонячного контролера.
ALPHA SOLAR для високоефективної системи з сонячним нагрівом
Високоефективний циркуляційний насос ALPHA SOLAR від Grundfos постачається з постійним магнітним двигуном і призначений для інтегрування в системи теплового сонячного насоса. Доступні чотири налаштування кривої постійних значень, і швидкість можна регулювати за допомогою низьковольтного сигналу ШІМ для оптимізації отримання сонячної енергії та зниження споживання електроенергії.
Grundfos ALPHA SOLAR пропонує дуже просту установку та низький рівень шуму. Цей високоефективний та надійний насос розроблений для відсутності технічного обслуговування з міцними керамічними підшипниками та валом, а також з корозійно-стійких деталей з нержавіючої сталі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Дания |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Для системы отопления |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 7.8 м |
| Пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 127 мм |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 130 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Минимальная температура окружающей среды | 2 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 70 град. |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 18 859 ₴



